Translations
Info
All page names need to be in English.
en da  de  fr  it  ja  km  nl  ru  zh

Km:Khmer-Translation-Team

From TYPO3Wiki
Jump to: navigation, search
This page belongs to the TYPO3 Core & Extensions Translation project (category Project)

ត្រឡប់​ទៅ Translations

នេះ​ជា​ឯកសារ draft



ក្រុម​បកប្រែ​ភាសា​ខ្មែរ

ប្រធាន​ក្រុម​បកប្រែ

  • កែវ វិស័យ <typo3@visay.info> / <visay@web-essentials.asia>

អ្នក​បកប្រែ​ស្នូល​

  1. ទឹម បឿន <boeun@web-essentials.asia> / <timboeun@gmail.com>

អ្នក​បកប្រែ សមាសភាគ

  1. Chivy Lim <chivy@web-essentials.asia>
  2. Violeng Mam <violeng@web-essentials.asia>
  3. Dimanche Eat <dimanche@web-essentials.asia>
  4. Sengchheang Chhun <sengchheang@web-essentials.asia>
  5. Sophy Prak <sophy@web-essentials.asia>
  6. Dara May <dara@web-essentials.asia>
  7. Sovandy Chin <sovandy@web-essentials.asia>
  8. Socheat Mao <mao.socheat36@gmail.com>
  9. Sovichet Tep <tsovichet@yahoo.com> / <sovichet.tep@gmail.com>
  10. Moung Dia <moungvandia@live.com>


បញ្ជី​អ៊‍ីមេល

បញ្ជី​អ៊‍ីមេល​ទាក់ទង​ទៅ​នឹង​ការបកប្រែ TYPO3 សូម​មើល​នៅ http://lists.typo3.org/cgi-bin/mailman/listinfo/typo3-ug-cambodia


ពាក្យ​ដែល​យក​មក​ប្រើ


កំពុង​បកប្រែ

សូម​កែប្រែ​ទិន្នន័យ​នេះ ប្រសិន​បើ​អ្នក​កំពុង​ធ្វើការ​បកប្រែ​លើ​សមាសភាគ​ណា​មួយ ដើម្បី​ឲ្យ​អ្នក​ផ្សេង​ទៀត​អាច​ទាក់ទង​មក​អ្នក និង ជៀសវាង​ការបកប្រែ​ជាន់​គ្នា​លើ​សមាសភាគ​តែ​មួយ ។

ការងារ​កំពុង​ដំណើរការ
Ext/Core (locallang xml path) ពេល​ចាប់ផ្ដើម អ្នក​បកប្រែ / អ៊‍ីមេល ស្ថានភាព សេចក្ដី​បន្ថែម
aboutmodules 02-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core About Module
adodb 14-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
belog 02-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core Log Module
beuser 19-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
cms 18-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
css_styled_content 14-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
dbal 14-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
exbase 18-Jan-2011 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
felogin 14-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
install 18-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
lang 19-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
pagetree 14-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
reports 18-Jan-2011 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
rtearea 09-Dec-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់ TYPO3 Core
sv 18-Jan-2011 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
viewpage 18-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
task center 18-Nov-2010 Boeun Tim <boeun@web-essentials.asia> បាន​បញ្ចប់! TYPO3 Core
felogin 18-Nov-2010 Violeng Mam <violeng@web-essentials.asia> Translating... Extension felogin
tt_news 19-Nov-2010 Dara May <dara@web-essentials.asia> Translating... Extension tt_news
realurl 19-Nov-2010 Dimanche Eat <dimanche@web-essentials.asia> Translating... Extension realurl
sr_feuser_register 19-Nov-2010 Sophy Prak <sophy@web-essentials.asia> Translating... Extension Front End User Registration
t3quixplorer 19-Nov-2010 Sengchheang Chhun <sengchheang@web-essentials.asia> Translating... Extension File explorer in Typo3 backend module
Smoothgallery 19-Nov-2010 Sovandy Chin <sovandy@web-essentials.asia> Translating... Extension rgsmoothgallery